środa, 22 lutego 2012

Wygraj bilety na koncert Vavamuffin!

 
Już 28 lutego warszawską Hard Rock Cafe opanują gorące rytmy reggae. Tego wieczoru na scenie zobaczymy grupę Vavamuffin. Audycja za PROGiem ma dla Was aż trzy podwójne wejściówki na ten niezapomniany wieczór!

Co zrobić aby wygrać bilety? Niewiele. Wystarczy jedynie:
1. Polubić fanpage audycji na portalu facebook
2. Opisać w kilku zdaniach swój ulubiony album zespołu, a napisany przez siebie tekst (do soboty do godziny 23.59) wysłać na adres pawel.bogdan@radioaktywne.pl.

Vavamuffin to połączenie dwóch słów: jamajskiego „raggamuffin” oznaczającego styl śpiewania, nawijania i „Vava” czyli po prostu Warszawa. W skład zespołu weszli zarówno debiutanci, jak i utytułowani już zawodnicy polskiej sceny reggae. Grupa istnieje od 7 lat i obecnie tworzą ją: Gorg (wokal), Reggaenerator (wokal), Pablopavo (wokal), Rafi Kazan (gitara), Mothashipp (piano, klawisze), Emilli Jones (bas), Jahcob Junior (bębny, perkusja), Dubbist (scratch, sampler) oraz Barton (realizacja).
 Vavamuffin ma na swoim koncie kilkaset koncertów – zarówno w klubach, jak i na festiwalach (m.in. Przystanek Woodstock). Koncertuje zarówno w kraju, jak i za granicą (USA, Etiopia, Włochy, Niemcy, Finlandia, Chorwacja, Słowenia, Węgry, Czechy, Słowacja Irlandia oraz Wielka Brytania).

Od 6 lat zespół związany jest z wytwórnią i agencją koncertową Karrot Kommando. Pod jej skrzydłami wydał 6 płyt, w tym 3 studyjne albumy.


PEPSI ROCKS! presents Vavamuffin
Data: 28.02.2012
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 21:00
Bilety: 38 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu)Oficjalny film promujący koncert: http://www.youtube.com/watch?v=xxokhZ1jYmc .
Bilety do nabycia w sieciach Eventim ( http://www.eventim.pl ) oraz Ticketpro ( http://www.ticketpro.pl ).
Więcej informacji, a także filmy i zdjęcia z koncertów Pepsi Rocks! znajdziesz na http://www.pepsirocks.pl .
Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz