środa, 1 lutego 2012

Garść statystyk, cz.1

Czas leci bardzo szybko, już za miesiąc stuknie na roczek! Dokładnie 1 marca 2011 roku odbyła się pierwsza audycja za PROGiem.
Nadchodzi pierwszy jubileusz... przychodzi więc pora na pierwsze podsumowania. Od dnia dzisiejszego co tydzień na blogu będą pojawiać się informacje na temat tego, co za PROGiem się powiodło, co można uważać za nasz sukces (co natomiast za porażkę). Opublikujemy dane dotyczące rozwoju audycji, najchętniej przeglądanych i czytanych materiałów oraz wszelkie mogące Was interesować statystyki. Zaczynamy od historii odwiedzin strony, które przedstawiają się one następująco:


Powiem szczerze, że u schyłku każdego miesiąca zachodziłem w głowę jak to się dzieje, że liczba odwiedzin strony audycji za PROGiem systematycznie rośnie! Z miesiąca na miesiąc liczba osób odwiedzających stronę szybko się zwiększała, a najlepszym przykładem tego procesu jest właśnie pożegnany styczeń, który przyniósł aż 50% więcej wejść niż grudzień. Mało tego! Można było zaobserwować 237% więcej odsłon strony niż to miało miejsce we wrześniu. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że najwyższy wynik sprzed przerwy wakacyjnej (od połowy czerwca do końca września audycje się nie odbywały) został pobity o 135%. Wszystko świadczy o tym, że audycja prężnie się rozwija, staje się coraz bardziej popularna, a jej prestiż rośnie! Miejmy nadzieję że dzięki Wam uda się utrzymać ten bujny rozwój!

Na pojawiające się pytania dotyczące specjalnej, szczególnej, jedynej w swoim rodzaju audycji urodzinowej dostaniecie odpowiedzi w swoim czasie ;) Proszę o odrobinę cierpliwości!

1 komentarz: