sobota, 18 lutego 2012

Trzy godziny za PROGiem

Trzygodzinna audycja, podczas której przesłuchamy wybrane w plebiscycie przez słuchaczy audycji najlepsze progresywne utwory roku 1969 oraz zaprezentujemy fascynującą scenę Catenbury. Konkursy, w których rozdamy aż sześć płyt! To czeka na Was już w niedzielę od 21.00!


W związku z tym, że otrzymaliśmy możliwość przeprowadzenia dłuższej niż dotychczas audycji mam dla Was swojego rodzaju niespodziankę. Nasze spotkanie rozpoczniemy wcześniej i podzielimy je na dwie muzyczne części. W trakcie pierwszej godziny za PROGiem zaprezentujemy najlepsze progresywne utwory roku 1969 wybrane przez słuchaczy audycji w zorganizowanym przez nich plebiscycie, a wśród głosujących rozlosujemy nagrody płytowe. Dwie pozostałe godziny (od 22.00) zostaną poświęcone niezwykle ciekawej muzyce z kręgu Catenbury roku 1970 z Soft Machine, Egg czy Nucleus na czele. 

Jeśli chodzi o konkursy, to tym ym razem rozdamy dwa zestawy albumów Light Coorporation - Rare Dialect (na ten zespół wypada zwrócić szczególną uwagę!) oraz Wnętrza - Treble.

Szykuje się z wielu względów niezwykle atrakcyjna audycja. Do usłyszenia o 21.00!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz