czwartek, 24 listopada 2011

Wygraj bilety na koncert Applessed!

Już w najbliższy wtorek podczas audycji za PROGiem będziecie mieli okazję zdobyć dwie podwójne wejściówki na warszawską odsłonę The Celestial Tour, na którym zagrają Appleseed, Forma, The Animators oraz Overcolored. Koncert odbędzie się 6 grudnia w Radio Luxemburg.


 Zespół Applesed powstał w roku 2006 w Poznaniu i od samego początku w muzyce zespołu można było dostrzec wpływy najwybitniejszych zespołów progresywnych lat 70tych i 80tych (Pink Floyd, Marillion, King Crimson, Wishbone Ash) oraz takich fromacji jak Anathema, Sigur Ros czy Mogwai. W roku 2006 grupa zarejestrowała swój pierwszy minialbum pt. Broken Lifeforms, a bardzo pozytywny odbiór krążka wśród recenzentów i słuchaczy zmotywował zespół do dalszej pracy, której zwieńczeniem był wydany w roku 2010 album Night In Digital Metropolis. Zespół przygotowuje się do trasy promującej płytę, warto wspomnieć że dnia 11 listopada wystąpił na BalticProgFest na Litwie.

Bilety na koncert zespołu do wygrania już w najbliższy wtorek 29 listopada od godz. 23.00 podczas audycji za PROGiem! Nie przegapcie!

1 komentarz:

  1. Nic nam nie wiadomo o tym, abyśmy byli gośćmi skądinąd bardzo godnego polecenia Appleseed na warszawskim koncercie.
    Pozdrawiamy - FORMA.
    Więcej info na fb/formaform

    OdpowiedzUsuń