poniedziałek, 1 grudnia 2014

X Urodziny Radia Aktywnego w Hydrozagadce

Najstarsze radio akademickie stolicy świętuje 10 lat istnienia! Jedna z najprężniej rozwijających się rozgłośni studenckich w Polsce przez dekadę na antenie prezentowała same perełki rodzimej i zagranicznej sceny alternatywnej, mocno angażując się w działalność akademicką, kulturalną, społeczną oraz sportową stolicy. Z tej okazji zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania podczas dwóch dni koncertowych (5-6 XII) w Klubie Hydrozagadka (ul. 11 listopada 22), podczas których usłyszymy najlepsze alternatywne zespoły i wytańczymy się do upadłego!

5.12. 2014 (piątek), start: 19:00

KASECIARZ – krakowskie trio poruszające się z miażdżącą gracją w okolicach garażowego surf rocka, także przygotujcie ręczniki, bo będziemy ekstatycznie śmigać po falach najczystszej rock’n’rollowej energii.

SETTING THE WOODS ON FIRE – każda następna płyta to kolejne łomoty spuszczane podniebieniom naszych uszu. I definicja najlepszego hardcore’u. Doświadczenie w scenicznych bojach podpowiada, że nie wszyscy wyjdą cało z tej kawalkady riffów.

LORA LIE – kiedy usłyszeliśmy, że znikają, przez długi czas odmawialiśmy gibania się na koncertach. Melodia gitar połączona z brudem dyskoteki i na odwrót. Powiedzieć, że cieszymy się na specjalne wskrzeszenie z okazji Urodzin, to jak nic nie powiedzieć.

OSLO KILL CITY – dużo rytmicznego basu otulonego przesterowaną gitarą na podmurówce z niosących beatów. I tęskny wokal. Albo po prostu brud i hałas, bo każde ich wydawnictwo jest zupełnie inne i wykraczające poza granice przyjętego jako bazę post punku. Ale każdy koncert tak samo świetny.

6.12. 2014 (sobota), Start: 18:00

MUZYKA KOŃCA LATA – najlepszy i największy eksporter skocznych historii sercowo-rozterkowych z okolic Warszawy. Mistrzowie świata w zgarnianiu wszystkich możliwych pozytywnych epitetów, takich jak: uroczo, ciepło, przyjaźnie.

BULBWIRES – najlepszy polski klasyczny rock’n’roll? Tak chciałyby brzmieć wszystkie dinozaury sceny? Jakkolwiek nie postawimy sprawy, to jest to ewenement na skalę światową, bo nagle wszyscy dookoła dostają spazmów i tańczą, tańczą, tańczą!

MINERALS – melodia i urzekająco uśmiechnięta melancholia to dwa elementy, którymi powalili nas na kolana i dlatego właśnie od samego początku jesteśmy z nimi. A w zasadzie to oni z nami. W naszych głowach.

Zwycięzca Konkursu na Zespół Urodzinowy Radia Aktywnego
O tym który zespół zagra na X Urodzinach dowiemy się z werdyktu Jury Konkursowego (Małgorzata Halber, Robert Sankowski, Bartek Chaciński, Grzegorz Zembrowski, Dominika Klimek) 30 listopada pod koniec specjalnej audycji urodzinowej – A24H!

Wstęp: 15 zł (dzień), 25 zł (karnet 2 dni)

Organizator: Radio Aktywne
Partnerzy: SSPW – Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej, Klub Hydrozagadka.

Honorowy Patronat Rektora Politechniki Warszawskiej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz