piątek, 9 listopada 2012

Roger Waters powraca do Polski w przyszłym roku!


Roger Waters powraca z koncertowym spektaklem "The Wall Live". W ramach przyszłorocznej europejskiej trasy Roger Waters wystąpi 20 sierpnia na Stadionie Narodowycm w Warszawie.

Roger Waters, współzałożyciel i glówny twórca utworów legendarnego zespolu Pink Floyd ogłosił powrót historycznej produkcji "The Wall" do Europy w 2013 roku. Jego dźwiękowe i wizualne arcydzielo alienacji i transformacji będzie wykonywane w całości z udzialem pełnego zespołu i supernowoczesnej produkcji. „The Wall” zagrano na żywo 192 razy na całym świecie dla wiecej niż 3,3 miliona fanów, co uplasowało „The Wall” wsród najbardziej popularnych tras w historii rocka.

Roger Waters mówi, “Jestem bardzo szczęśliwy, że wracam do Europy z "The Wall". To będzie świetna zabawa dla nas wszystkich. Przerobiłem widowisko, aby móc je odegrać na zewnątrz, na wielkich stadionach. Jest naprawdę dobre. Jeszcze bardziej wzruszające, wciągające, dramatyczne i ekscytujące niż koncerty w halach. Musiałem przemyśleć całość pod kątem stadionów. Ten spektakl z szerokim, stadionowym murem nie mógł powstać 40 lat temu. Nie mogliśmy wypełnić przestrzeni w sposób, który byłby emocjonalnie, muzycznie i teatralnie satysfakcjonujący. Technologia się zmieniła. Teraz możemy.”

Bilety na koncert w Polsce w cenach:
1310 pln – VIP
1013 pln - VIP
660 zl - płyta siedzaca przód
495 zl - płyta siedzaca przód
330 zl - płyta siedząca tyl
363 zl - trybuny
330 zl - trybuny
303 zl - trybuny
242 zl - trybuny i osoby niepełnosprawne

wejdą do ogólnopolskiej sprzedaży 16 listopada o 10.00 na www.LiveNation.pl.

za livenation.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz