piątek, 30 listopada 2012

POST vs. PROG

  
W grudniu Radio Aktywne obchodzi swoje ósme urodziny. W związku z tym na słuchaczy tej studenckiej rozgłośni czeka moc atrakcji. Wśród nich czai się antenowy twór zwany A24H. Jest to szeroko zakrojone przedsięwzięcie polegające na nieustannym, ponad dwudziestoczterogodzinnym nadawaniu treści: wywiadów z artystami, ludźmi kultury, twarzami znanymi z ekranów telewizorów i głosami znanymi z fal radiowych, krótkich koncertów akustycznych, masy konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz ciekawych crossoverów audycji z naszej typowej ramówki.  

Jednym ze wspomnianych przepływów inspiracji i charakterów będzie tzw. bitwa pomiędzy post-rockiem i rockiem progresywnym. W roli prezenterów poszczególnych muzycznych nurtów wystąpię razem z Kamilem Dróżdżem znanym z audycji I'm stuck between. Oprócz solidnej dawki wyśmienitej muzyki przewidziano czas na konkursy. 

W trakcie trwania tej niezwykłej audycji będziecie mogli wzbogacić się w następujące krążki:   
* Legend - Cardinal Point (UK)  
* The D Project - Big Face (USA)  
* Hunted By The Waves - The Anchor (PL)  
* Toundra - Toundra III (E)   

Słuchajcie nas przez cały dzień, ale nie zapomnijcie włączyć Radia Aktywnego o 20 i zaprosić znajomych do wspólnego uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu!  

Na podst. imstuckbetween.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz