czwartek, 19 kwietnia 2012

Progresywny hard rock za PROGiem

Za PROGiem odrabiamy zaległości. Serdecznie zapraszam do słuchania najbliższej, niedzielnej audycji za PROGiem, podczas której zajmiemy się naszym zaległym tematem - progresywnym zabarwieniem hard rocka roku 1970. Zapoznamy się z działalnością formacji uznawanych za prawdziwe legendy (Uriah Heep, Deep Purple) oraz odkurzymy te diamenty, którym niesprawiedliwie się nie powiodło (Quatermass, Atomic Rooster), przewiną się również demoniczne wątki w muzyce roku 1970. Będzie więc dość energicznie i żywiołowo.

 
Tradycyjnie również zostaną przeprowadzone konkursy! Tym razem wygrać będzie można najnowszy krążek hiszpańskiego Albatrosa pt. Ursus oraz debiutancki album szwedzkiego Three Seasons pt. Life's Road. Postaram się również zdać Wam relację z koncertu formacji Anathema w Krakowie, który odbędzie się dzień przed audycją.

Jednocześnie przypominam, że wyniki naszego plebiscytu na najlepszy progresywny utwór roku 1970 zostaną ogłoszone podczas kolejnej audycji, 29 kwietnia.

Nie ma co ukrywać, że zapowiada się niezwykle wszechstronna audycja z muzyką najwyższych lotów! Zapraszam serdecznie w niedzielę 22 kwietnia od 22.00!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz