niedziela, 1 marca 2015

Serwery nie wytrzymały... Audycję powtarzamy!

To pierwsza taka sytuacja w dziesięcioletniej historii naszego radia. Liczba słuchaczy była tak wielka, że statystyki zwariowały. Takiej słuchalności nie zdołały obsłużyć nasze serwery... Mało tego! Słuchalność "rozsadziła" serwery wszystkich okolicznych mediów... Dział IT nie jest w stanie w to uwierzyć.

Z całego serca przepraszam za problemy z słuchaniem programu. Z jednej strony cieszę się, że za PROGiem cieszy się Waszym, ciągle rosnącym zainteresowaniem, przerastającym nawet moje najśmielsze oczekiwania! Bardzo Wam za to dziękuję. Z drugiej strony bardzo przykro, że nie udało się przeprowadzić tej audycji, którą jak wiecie bardzo skrupulatnie przygotowywałem. Miało być prawdziwe muzyczne święto... "Klątwa Bogdana", o której kilka dni temu opowiedział mi Redaktor Naczelny Radia Aktywnego chyba jednak rzeczywiście istnieje ;)

Nie widzę innej możliwości niż... powtórzenie audycji! Odbędzie się ona w najbliższą niedzielę 8 marca. Tym razem promocja będzie bardziej oszczędna. To ukłon dla słuchaczy, którym najmocniej zależy na tej audycji i będą o niej pamiętać przez cały tydzień.

W związku z komplikacjami podczas naszego ostatniego spotkania byłem zmuszony nieco zmodyfikować harmonogram audycji za PROGiem. Uaktualniony plan znajdziecie tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz