czwartek, 29 stycznia 2015

Zbrodnia stulecia

Muzyczna energia i wspaniałe melodie będą królować podczas najbliższego spotkania za PROGiem. Głównym bohaterem audycji będzie grupa Supertramp z rewelacyjnym albumem Crime of the Century.

Dla grupy Supertramp album Crime of the Century był prawdziwym uderzeniem pioruna. Po dwóch dobrych, aczkolwiek nie rewelacyjnych albumach, zespół nagrał wydawnictwo, które przebojem wdarło się do czołówki najlepszych premier roku 1974. Album trafił na 1 miejsce sprzedaży w Kanadzie oraz 4 w Wielkiej Brytanii, a utwory z płyty do tej pory wzruszają i porywają kolejne pokolenia słuchaczy.

Rok 1974 to także arcyciekawy debiut Kanadyjczyków z Rush oraz kolejny album Jethro Tull, próbującego podnieść się po niezadowalającej trasie koncertowej, promującej A Passion Play. Ponadto kolejne albumy wydali: Wishbone Ash, Budgie oraz Deep Purple. Muzyki wszystkich powyższych grup posłuchamy za PROGiem w najbliższą niedzielę.

Zapowiada się naprawdę bardzo żywiołowa audycja przepełniona fantastycznymi melodiami, hard rockowymi riffami i brzmieniem hammonda. Gorąco zapraszam do słuchania!

Start - niedziela (2 lutego), 21:00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz