czwartek, 6 marca 2014

Tides From Nebula w trasie z Obscure Sphinx

22 marca 2014 roku ruszy ogólnopolska trasa koncertowa zespołów Tides From Nebula, Obscure Sphinx i Besides. Rozpocznie się w warszawskim klubie "Proxima" i obejmie swym zasięgiem dziewięć miast.     

Przedstawiciele polskiego post-rocka z Tides From Nebula będą promować swój trzeci pełnometrażowy album studyjny, pt. "Eternal Movement". Płyta ujrzała światło dzienne 2 października 2013 roku za pośrednictwem Mystic Production.      

Na "Eternal Movement" znalazło się osiem instrumentalnych utworów, które warszawski kwartet zarejestrował w "The Rolling Tapes Studio" w Srebrnej Górze. Za produkcję odpowiada norweski producent i inżynier dźwięku Christer Andre Cederberg. Na liście jego dokonań znajdują się między innymi wydawnictwa "Weather Systems" Anathemy i "Darkest White" Tristanii.      

Z kolei post-sludgemetalowy Obscure Sphinx zaprezentuje utwory ze swojego drugiego pełnometrażowego albumu studyjnego, pt. "Void Mother". Materiał rejestrowany był w trzech różnych studiach. Za miks i mastering odpowiada Kuba Mańkowski z Sounds Great Promotion.      

Pochodzący z Brzeszcza post-rockowy Besides wykonywał będzie kompozycje ze swojego debiutu studyjnego, pt. "We Were So Wrong". Płyta ukazała się 20 września 2013 roku.      

Trasa rozpoczyna się koncertem w warszawskiej Proximie, który odbędzie się w sobotę 22 marca. Trasa koncertowa obejmie poniższe miasta:     

22.03 - Warszawa, "Proxima" 
27.03 - Radom, "Czytelnia Kawy" 
28.03 - Wrocław, "Firlej" 
29.03 - Częstochowa, "Teatr From Poland" 
30.03 - Kielce, "Woor" 
3.04 - Rzeszów, "Pod Palmą" 
4.04 - Katowice, "Mega Club" 
5.04 - Kraków, "Fabryka" 
6.04 - Bielsko-Biała, "Rude Boy Club"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz