środa, 26 marca 2014

Bartosz Ogrodowicz na Muzycznych Przestrzeniach!


To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich fanów progresywnego symfonicznego metalu. Niezmiernie miło nam ogłosić, że już w marcu w ramach cyklu Muzyczne Przestrzenie wystąpi ze swoim solowym projektem... Bartosz Ogrodowicz!

Muzyka symfoniczna spotka się z metalem, melodia współgrać będzie z mocnymi riffami - a wszystko to w rękach jednego człowieka! Bartosz Ogrodowicz to kompozytor i instrumentalista z Wrześni. Od 2009 roku realizuje projekt solowy wykonując autorski repertuar. Tworzy symfoniczny, progresywny, power metal z elementami muzyki filmowej. Jesienią 2010 roku ukazała się jego pierwsza płyta " Forsaken" . W 2012 roku rozpoczął pracę nad kolejnym albumem "The Legend of The Lost Land", singla i kilku innych utworów można już posłuchać na oficjalnym kanale Youtube Bartosza (link poniżej).

W kwietniu 2012 roku, muzyk współpracował z poznańskim zespołem Pathfinder co zaowocowało graniem koncertów m.in. na takich festiwalach jak: Power Prog & Metal Festival (Mons, Belgia), Ursynalia Festival (Warszawa), Dokk'em Open Air (Dokkum, Holandia), TaRock Festival (Tachov, Czechy) i graniem z takimi zespołami jak: Sonata Arctica, Arch Enemy, Epica, Rhapsody of Fire, Moonspell, Evergrey i wiele, wiele innych.

A teraz przed Bartoszem koncert w Lesznie, w ramach Muzycznych Przestrzeni!
 

Koniecznie zajrzyjcie na:
Stronę Bartosza Ogrodowicza: http://www.bartoszogrodowicz.pl/
Oficjalny Facebook: https://www.facebook.com/pages/Bartosz-Ogrodowicz/139293126365

Koncert odbędzie się 28 marca o godzinie 20:30 w Klubie za kulisami przy Centrum Kultury i Sztuki / KINO-TEATR, ul. Narutowicza 69 w Lesznie.

Wstęp na koncert jest darmowy!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
---
ORGANIZACJA:
Muzyczne Przestrzenie to cykl koncertów i wydarzeń muzycznych, których pomysłodawcami są miłośnicy i propagatorzy ciekawej, oryginalnej i wartej poznania muzyki. Polub nas na Facebooku: www.facebook.com/MuzycznePrzestrzenie i odwiedź naszą stronę: www.muzyczne-przestrzenie.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz