środa, 12 marca 2014

Crimson ProjeKCT zagra w Warszawie i Krakowie!

Crimson ProjeKCT 19 i 20 marca 2014 zagra hity legend rocka - King Crimson w Warszawie i Krakowie. Crimson ProjeKCT tworzą wcześniejsi muzycy King Crimson - Adrian Belew, Tony Levin i Pat Mastelotto. 

Dwa koncerty odbędą się 19 marca w Warszawie w klubie Palladium i 20 marca w Krakowie w klubie Studio. Crimson ProjeKCT to oficjalni spadkobiercy King Crimson, utworzone z pełną aprobatą mózgu legendy rocka - Roberta Frippa. Zespół powstał z inicjatywy trzech byłych członków King Crimson - Adriana Belewa, Tonego Levina i Pata Mastelotto. Razem z nimi tworzą go Markus Reuter, Julie Slick, Tobias Ralph. Muzycy w trakcie swojej trasy koncertowej koncentrują się głównie na repertuarze King Crimson z lat 80. i 90., kiedy członkowie Crimson ProjeKCT grali w ramach zespołu Roberta Frippa, ale nie zabraknie również hitów z początków kariery King Crimson w latach 70.  

Pod koniec 2013 świat rocka obiegła informacja o tym, że Robert Fripp planuje reaktywację swojego legendarnego zespołu. King Crimson mają zagrać w składzie, który oprócz lidera uzupełnią Gavin Harrison, Bill Rieflin, Tony Levin, Pat Mastelotto, Mel Collins, Jakko Jakszyk.

Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży.

19 marca - Warszawa (Palladium)
20 marca - Kraków (Studio)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz