piątek, 18 marca 2011

Konkurs skierowany do młodych zespołów!

Należysz do młodego, rozpoczynającego swoją muzyczną karierę zespołu? Marzyłeś o zrealizowaniu swojego autorskiego materiału w profesjonalnym studio nagraniowym i to ZA DARMO? Jeżeli tak, to właśnie trafiła Ci się niesamowita okazja.


Audycja "za PROGem" wspólnie ze studentami Politechniki Warszawskiej organizuje konkurs na nagranie jednego utworu do własnej dyspozycji w profesjonalnym studio nagraniowym.

Co możemy zaoferować:
- nagrania i profesjonalny mastering dema zespołu (jeden utwór) w profesjonalnym studio nagraniowym,
- wysokiej jakości sprzęt nagraniowy (z instrumentów możemy dostarczyć perkusję oraz wzmacniacze jeżeli zespół nie będzie miał możliwości dostarczyć swoich)
- nagrania wykonane będą przy wsparciu mgr inz. Piotra Nykiela (wlaśiciela firmy Nykiel Audio, konstruktora nagraniowego sprzętu audio, znanego eksperta w dziedzinie nagrań studyjnych).

Czego wymagamy:
- zespołu, który będzie w stanie zaprezentować w studio jeden ze swoich utworów,
- zespól bedzie musiał raz (lub ewentualnie dwa razy) pojawić sie w studiu nagraniowym PW, (prawdopodobnie w środę między godziną 16.00 a 19.00)

Zasady konkursu są banalnie proste:
Wystarczy na adres e-mailowy (pawel.bogdan@radioaktywne.pl) wysłać wybrany przez Was utwór muzyczny własnego autorstwa (ewentualnie poprzez youtube czy inny środek komunikacji). Nie ważne jaką muzykę gracie, ważne żeby utwór prezentował przyzwoity poziom muzyczny. Spośród wysłanych zgłoszeń zostanie wybrana jedna, najciekawsza i najlepsza kandydatura, która otrzyma niezwykłą szansę nagrania własnego utworu w profesjonalnym studio nagraniowym z użyciem sprzętu nagraniowego naprawdę wysokiej jakości. Zespół oczywiście otrzyma podany utwór porządnie nagrany i zmiksowany.

Oczywiście za nagrania nie są przewidziane żadne opłaty. Wymagana jest jednak sumienność, rzetelne podejście do sesji nagraniowej i gwarancja przybycia w danym terminie (na te ok. 3 godziny) i zagranie porządnie brzmiącego kawałka ;)

Na Wasze zgłoszenia czekamy pod pawel.bogdan@radioaktywne.pl, gdzie również możecie pytać o szczegóły. Czasu na Wasze zgłoszenia jest naprawdę sporo, gdyż konkurs potrwa do 10 kwietnia!

To może być początek Waszej wspaniałej kariery - wszystko pozostaje w Waszych rękach!

2 komentarze:

  1. około godziny na nagranie 1 kawałka?
    wow
    przeciez to fizycznie nie mozliwe

    OdpowiedzUsuń
  2. A to zależy od sposobu nagrywania. Z każdym instrumentem oddzielnie to rzeczywiście niemożliwe, możliwe jednak jest nagranie całego zespołu naraz co akurat jest w planach ;]

    OdpowiedzUsuń