czwartek, 8 marca 2012

Wygraj bilety na koncert Inside Again

Kolejne konkursy za PROGiem! Za pośrednictwem Radia Aktywnego w tym tygodniu macie możliwość wygrania dwóch biletów na wydarzenie rekomendowane wszystkim fascynatom ambitnych dźwięków!


Już 18 marca na deskach Tygmontu wystąpi jeden z najbardziej elektryzujących debiutantów polskiej sceny progresyno-alerrnatywnej ostatnich lat, formacja Inside Again. Zespołowi gościnnie towarzyszyć będzie Zombii Rebel, a w ramach supportu zagra zespół 3Siostry. Inside Again przed kilkoma dniami zakończył prace nad materiałem na drugą płytę. Może więc usłyszymy w Tygmoncie przedpremierowe kompozycje zespołu? Możesz się o tym przekonać!  Wystarczy tylko:

1. Polubić fanpage audycji na portalu facebook
2. Odpowiedzieć na pytanie, do jakiego utworu Inside Again nagrało teledysk.
Na odpowiedzi czekam (do czwartku do godziny 23.59) pod adresem pawel.bogdan@radioaktywne.pl. 

Czekają dla Was dwa bilety na powyższe wydarzenie!

Zespół INSIDE AGAIN powstał na przełomie kwietnia i maja 2009 roku w Warszawie. Zespół założyli Marek Godłoza - bass, Łukasz Naumowicz - gitara, klawisze i Maciek Apt - gitara. W tym składzie, w studio SERAKOS zarejestrowano trzy utwory . "WILL YOU COME", "RUNAWAY" cover - "A FOREST" - w którym gościnnie wystąpiła Anna Piotrowska, wokalistka zespołu "Żywiołak". W tej sesji wzięli udział także uczestnicy Projektu terenNowy.info oraz Arkadiusz Czyżewski - perkusja, Artur Szolc - etniki, Robert Srzednicki - keyboardy i elektronika. W niedługim czasie do zespołu dołączył Marek Veith (AMUSE ME), aż wreszcie, po długich i ciężkich poszukiwaniach wokalisty, zespół uzupełnił Michał Deptuła (EXPERIENCE) i tak skład w końcu się wykrystalizował. Listopad i grudzień 2009 - to kolejna wizyta w studio SERAKOS - nagrywanie kolejnych utworów. Pod koniec roku materiał na pierwszą płytę zespołu był już gotowy. Również i w tej sesji uczestniczyli Robert Srzednicki i Artur Szolc, całość materiału dopełnił utwór zagrany na gitarze przez gościnnie występującego Roberta Rochona - (AMUSE ME). W kwietniu 2010 r. IA podpisuje umowę z niezależną wytwórnią LYNX Music z Krakowa na wydanie debiutanckiej płyty. Album " End Of The Beginning" ukazuje się na rynku w maju 2010 r. i zawiera 8 autorskich kompozycji. Muzyka INSIDE AGAIN to atmosferyczny, podbarwiony obficie elektroniką rock z elementami metalu, wpływów muzyki etnicznej, trip-hopu oraz charakterystycznego "brudnego brzmienia". 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz