piątek, 12 sierpnia 2011

za PROGiem wraca z wakacji...

...ale tylko ze względu na szczególna okazję i na jedna audycję [na stały powrót do ramówki fani klasyki muzyki progresywnej będą musieli niestety jeszcze troszkę poczekać]

Już 14 sierpnia (niedziela) o godzinie 20.00 w Radiu Aktywnym będzie czekało na Was specjalne wydanie audycji za PROGiem w całości poświęcone niezwykłemu muzycznemu wydarzeniu jakim jest Cieszanów Rock Festiwal (19-21 sierpień 2011r.).

Cieszanów Rock Festiwal jest jedynym we wschodniej Polsce tak dużym festiwalem muzyki rockowej o zasięgu ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym. W tym roku w Cieszanowie wystąpią między innymi Vavamuffin, Frontside, Dezerter, Hey, Happysad, Disperse czy Strachy na Lachy.

Za pośrednictwem niedzielnej audycji będzie można zapoznać się ze szczegółami i ciekawostkami dotyczącymi festiwalu, zostaną zaprezentowane zostaną zespoły grające w Cieszanowie zarówno jak i inne atrakcje, które organizatorzy przygotowali dla przybyłych fanów dobrej muzyki.

Uwaga! W trakcie audycji zostanie przeprowadzony konkurs, którego nagrodą będą dwa trzydniowe karnety na Cieszanów Rock Festiwal!

Do usłyszenia w Radiu Aktywnym 14 sierpnia o godzinie 20.00!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz