sobota, 29 września 2012

Wygraj bilety na koncert Therion!


W październiku nasz kraj odwiedzi szwedzka formacja THERION. Tym razem Therion zagra w Krakowie (15 października) i Warszawie (16 października) w ramach swojej rocznicowej trasy "Therion 25th Anniversary Tour". Nowa płyta grupy ukaże się we wrześniu tego roku, możemy mieć więc pewność, że poza dobrze znanymi utworami usłyszymy również materiał z nadchodzącego krążka. W roli supportu wystąpią Elyose i Antalgia.


Za PROGiem macie możliwość wygrania czterech wejściówek na  koncert Therion w Warszawie. Aby zdobyć trzy z nich wystarczy:
 
1. Polubić fanpage audycji na portalu facebook 
2. Podać pochodzenie słowa "therion".
3. Wysłać odpowiedź na adres pawel.bogdan@radioaktywne.pl do soboty 6 października.
4. Liczyć na łut szczęścia ;) 

Czwarta, ostatnia wejściówka zostanie rozdana podczas audycji za PROGiem, która odbędzie się w niedzielę 7 października. Wtedy też zostaną ogłoszone nazwiska zdobywców biletów na koncert Therion.


Therion to szwedzka grupa założona w 1987 r. przez Christofera Johnssona. Zespół zaczął funkcjonować pod nazwą Blitzkrieg, następnie jako Megatherion, a rok później przyjął obecną nazwę. Z początku dali się poznać jako twórcza, death metalowa formacja. Późniejsze dokonania łączą w sobie elementy muzyki klasycznej i opery wraz z szeroko pojętym nurtem metalowym, z wpływami heavy metalu i progresywnego rocka.

Formacja Therion kilkukrotnie gościła już w Polsce, między innymi była gwiazdą rocznicowej, XX edycji Metalmanii, i każdorazowo koncerty okazywały się dużym sukcesem.


Organizator: Metal Mind Productions

15.10.2012, Kraków, Klub Studio
16.10.2012, Warszawa, Klub Stodoła

Początek koncertów o godzinie 20.00
Otwarcie bram o godzinie 19.00

Ceny biletów:

Kraków - 85 zł (przedsprzedaż) / 95 zł (w dniu koncertu)
Warszawa 90 zł (przedsprzedaż) / 100zł (w dniu koncertu)

Bilety w przedsprzedaży na: www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.plwww.eventim.pl, www.biletin.pl

Więcej informacji na stronie: www.metalmind.com.pl Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 32/205 25 00 (wew. 101), email: koncerty@metalmind.com.pl, www.metalopolis.pl, www.metalmind.com.pl Sprzedaż wysyłkowa: 32/205 25 00 (wew. 187), shop@metalopolis.com.pl, www.metalopolis.pl

1 komentarz:

  1. Można było kupić e bilet na ten koncert czy tylko osobiście?

    OdpowiedzUsuń