poniedziałek, 4 czerwca 2012

Wygraj płytę Anti-Motivational Syndrome!

Projekt AMS (Anti-Motivational Syndrome) jest naturalną konsekwencją, przez długi czas rekreacyjnie traktowanej, kilkuletniej działalności członków grupy. Los sprawił, że trafił swój na swego i słowa stały się zbędne podczas gdy - patrząc na świat i życie w nim w analogiczny sposób - zespół zaczął wspólnie tworzyć, odnajdując tym samym alternatywną wobec zastanej rzeczywistości przestrzeń aktywności i wyrazu. Ze świadomością, że mimo wszystko nie Ty jeden odczuwasz ból zawodu współczesnym człowiekiem i kierunkiem "rozwoju" cywilizacji, zmęczenie zastaną dysharmonią, prędzej można uwierzyć w sensowność trudu oswojenia tego, co oswoić się chce. 

 

W sierpniu 2008 roku skład zespołu został w miarę ustabilizowany, niedługo potem pojawiła się koncepcja albumu o nazwie „The Corridor", który ostatecznie został nagrany na przełomie 2009/2010 roku z Piotrem Łukaszewskim (w roli realizatora).

Album, mimo iż został nagrany bez pomocy wytwórni płytowej zyskał sporo ciekawych recenzji w Polsce i za granicą, co zasługuje na uznanie między innymi z tego względu, że dystrybucją formacja zajmuje się sama (allegro.pl + poczta pantoflowa) i ludzie pasjonujący się szeroko rozumianą muzyką progresywną docierają do AMS - zazwyczaj niespodziewanie - z różnych zakątków świata (Polska, Francja, Grecja, Włochy, Belgia, Kanada, USA.


My za PROGiem mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać płytę Anti-Motivational Syndrome - by ją zdobyć należy: 
1. Polubić fanpage audycji oraz AMS na portalu facebook 
2. Podać w jakim zespole grał wcześniej Zombek? 
3. Wysłać odpowiedź na adres pawel.bogdan@radioaktywne.pl do soboty 9 czerwca.

Nazwiska 4 zwycięzców zostaną ogłoszone podczas audycji za PROGiem 10 czerwca o godzinie 22.00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz