piątek, 30 września 2011

XX Urodziny Corruption

Czwartego października w Hard Rock Cafe Warsaw będzie miało miejsce niecodzienne wydarzenie – 20 urodziny grupy Corruption! Tego dnia na scenie zobaczymy aż 5 zespołów. Zanim usłyszymy długo oczekiwany urodzinowy koncert Corruption publiczność rozgrzeją 4 kapele, w których na co dzień udzielają się członkowie tej formacji: Virgin Snatch, Leash Eye, S.N.O.W. oraz Hellectricity. Czeka nas zatem kilka godzin mocnej muzyki na najwyższym poziomie – zaczynamy już o 19:00! Koncert odbędzie się w ramach cyklu Pepsi Rocks!.

Corruption to jeden z najpopularniejszych zespołów stoner rockowych w Polsce. Sześć studyjnych płyt, niezliczona ilość koncertów w klubach i na festiwalach, a także supportowanie takich legend jak The Cult oraz charakterystyczny image nie pozwalają mieć wątpliwości, że w swoim gatunku nie mają sobie równych.
Muzycy w 2010 roku podpisali kontrakt płytowy z Mystic Production, którego owocem jest szósty, świetnie przyjęty przez publiczność album grupy pt. „Bourbon River Bank” – dostępny zarówno w Polsce, jak i w USA. W lutym tego roku album nominowany został do prestiżowej nagrody Fryderyk 2011 w kategorii “Album Roku – Metal”. Aktualny skład zespołu to: Rafał “Rufus” Trela – vocals, Piotr “Anioł” Wącisz – bass, backingvocals, Paweł “Erol” Niziołek – guitars, Arkadiusz “Opath” Gruszka – guitars, backing vocals and Grzegorz ”Melon” Wilkowski – drums.


PEPSI ROCKS!: 20 URODZINY CORRUPTION
Data: 04.10.2011
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 19:00
Bilety: 22 zł (przedsprzedaż) / 32 zł (w dniu koncertu)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz